Venüs Boğa Burcunda

Venüs burada kendi evinde, kendi burcundadır ve güçlüdür, hayattaki zevklerin tadını çıkarmakta belirgin bir yeti gösterir. Gerçekten de rahat hayat (iyi yemek, güzel şarap, sanat ve müzik) başgösterir. Aynı biçimde, diğer birçokları da hayattaki basit şeylerden zevk alırlar: doğa, bahçe işleri ve kırsal yerler. Genellikle dokulara ve formlara dokunmak ister ve zevk duyarlar. Kumaşlarla çalışan bir kişi için ideal bir yerleşimdir. Ayrıca temas içeren bir hayatı olan kişiler için, örneğin masör için idealdir. Eğer bir Venüs Boğa kişisini memnun etmek isterseniz, dokunsal yaklaşımı tercih edin veya iyi hissettiren / güzel kokan şeyler sunun. Duygusal ilişkilerde yavaş ve istikrarlı gitmeye hazırlıklı olun, Venüs Boğa sıkıştırılmaktan hoşlanmaz (gerçi Güneş’i Koç olanlar aceleci olabilir). Venüs’ü Boğa’da olan kişilerin bazıları sesleriyle veya dokunsal yetenekleriyle veya çok basitçe sadece vücutları sayesinde çekici gelecektir. Bir çoğu iyi bir giyim zevkine sahiptir, bazılarının güzel bir boynu veya gerdanı vardır.

Venüs burada kalıcı sevgiler ve uzun süreli ilişkilerle bağlantılı olabilir. Ancak, güçlü fiziksel bir temas elde etmek için samimi ilişkilere ihtiyacı vardır ve eğer bu eksikse bireyin gözü dışarıda olabilir ama sonunda kürkçü dükkanına geri dönecektir. Bu, değişiklik korkusu yüzünden veya evde kolayca erişebildiği hayatın lükslerini, rahatını sevmesinden dolayı ve söz konusu kalıcı sevgilerden kaynaklanabilir. Venüs Boğa’da potansiyel olarak en materyalist olandır. Venüs’ü burada olanlar kuşkusuz kendi vücutlarını ve sizin vücudunuzu beğenirler ama genellikle bankada paralarının ve sizin paranızın olduğunu bilmeyi de severler.

Klasik olarak, Venüs Boğa oral odaklıdır. Sevgisini yemek ve seks ikilisiyle birlikte gösterir. Para biriktirmek için iyi bir pozisyondur, bununla birlikte Boğa’ya düşen tüm kişisel gezegenler genellikle bu özelliği gösterir. Bu kişiler bazen inşaat veya gıda sanayisi veya sahip olduğu gayrimenkuller yoluyla para kazanabilirler.

Sue Tompkins, The Cotemporary Astrologers Handbook

Çeviren: Ece Yenigökgöz, Akademi öğrencisi

Kategoriler

Astroloji Dergisi 

Son Makaleler

Youtube Kanalımız

Benzer Makaleler

Menü