Coğrafi Astroloji Danışmanlığı

Coğrafi Astroloji nedir?

İbni Sina, “Coğrafya kaderdir” der. Astrolojinin dallarından biri olan Coğrafi Astroloji kişilere yaşadıkları ya da gezdikleri yerlerde hangi enerji kanalıyla karşılaşabileceklerini ortaya çıkarır. Özellikle Coğrafi astroloji dallarından biri olan ikamet astrolojisi yaşadığınız bölgelerde ve bu bölgeler dışında ruhsal ve bedensel sağlığınızın nasıl etkileneceğini anlatır.

Bazen hiç gitmeseniz bile aldığınız bir ürünün, iletişim halinde bulunduğunuz kişilerin hep aynı bölgelerden geldiğini gözlemleyebilirsiniz. Öyle ki evimizdeki yerleşimler bile ikamet astrolojisinin etkilerini taşır. Haritanızı evinizin merkezine, çalıştığınız ofise koyduğunuzda harita potansiyelinizin bu yerlerde nasıl açığa çıktığını görünce şaşıracaksınız. Çünkü kozmik planda nerede yaşadığınız nereye gittiğiniz, hangi bölgede yaşayan insanlarla bağlantı kurduğunuz tesadüfi değildir.

Coğrafi Astroloji Danışmanlığı ne kazandırır?

Coğrafi astroloji dünya üzerinde hangi coğrafyada hangi kimliğimizle karşılaşacağımızın kodlarını önümüze serer.

Coğrafya size nasıl bir kader çizer? Seçimleriniz haritanızda kendine nasıl bir yer bulur. Yer ve sizin aranızdaki bağlantıyı anlamlandırabilmek bu danışmanlığın birincil hedeflerindendir.

Randevu için tıklayınız.

 • Psikolojik Astroloji Akademisi

  Telefon: 0 538 265 37 28

  E-mail: bilgi@paakademisi.com

  • İletişim Formu

   Adınız (gerekli)

   Epostanız (gerekli)

   Telefon Numaranız

  • İletiniz