Webinarlar Hakkında: Webinarlar yani bilgisayar üzerinden verilecek seminerler, psikolojik astrolojinin yanısıra psikoloji, mitoloji ve kişisel gelişimsel konuları içerecektir.                                                                                       

Kimler katılabilir:  Herkes katılabilir.

Sorularınız için tıklayınız.

   

WEBINAR PROGRAMI

[sm_hr]

Konu:  Kahramanın Yolculuğu

Tarih:  26  Kasım 2020, saat: 20:00

Konuşmacı:  Ayşegül Yeşiloğlu

İçerik: ‘’Değişmenin yegane yolu kendimiz hakkında anlattığımız hikayeyi değiştirmektir’’ demiş James Hillman. Biz yaşamımız akıp giderken kendi hikayemizi yazdığımızı ve bu hikayede her birimizin kendi hayatlarımızın kahramanı olduğumuzu unuturuz. Eğer kendi hayatımızın kahramanı isek nerelerde tuzaklara düşüyoruz? Hangi çağrılara kulak vermiyoruz? Hangi eşikleri atlarken ayağımız takılıyor ve tepetaklak olup düşüyoruz? Yeraltı yolculuğuna hangi kapıdan giriyoruz ve geri dönüş yolculuğunda neleri ardımızda bırakarak o kapıdan çıkmak gerekiyor? İnsanın başına gelen olayları anlamlandırabilmesi, bu aşamalara cesaret gösterip yola çıkabilmesiyle mümkündür.  Bu webinarda her birimiz içindeki kahraman odaklanacağız.

Ayşegül Yeşiloğlu Hakkında: Ayşegül Yeşiloğlu Şubat 1978 doğumludur. İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitimine devam etmektedir. Uzun yıllardır beri astroloji ve sembolizmle ilgilenmektedir. Psikolojik Astroloji Akademisindeki eğitimine devam etmektedir.  Ayrıca 2006 yılından itibaren Güneş ilhan’dan “Kahramanın Yolculuğu  ve Sembolizm” ve  2011 yılından itibaren İlhan Astroloji Enstitüsünde astroloji eğitimine devam etmektedir. National Council for Geocosmic Research (Ulusal Jeokozmik Araştırmalar Konseyi) temel seviye astrolog sertifikasına sahiptir.

Kayıt olmak için en alttaki formu doldurup göndermeniz gerekmektedir. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

[sm_hr]

Konu:  Öfke ve Stres Yönetimi

Tarih:  24 Aralık 2020, saat: 20:00

Konuşmacı:  Dilaver Altun

İçerik:  Öfke ve stresin nedenleri ve modelleri üzerine değinilecek webinarda, hayatınızda uzun vadeli değişimlere olanak sağlayan alıştırmalar ve uygulamalara yer verilecektir. Bunun yanında öfke ve stresin etkilerinin anlaşılmasının ve yönetilmesinin sağlanması, öfke ve stres türleri, belirtileri ve etkileri, öfke ve stresle başa çıkma yöntemleri ele alınacaktır.

Dilaver Altun Hakkında: Dilaver Altun lise eğitimini İstanbul Atatürk Erkek Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden 1984 yılında mezun olmuştur. 25 yıldır Kalite ve Yönetim Sistemleri konusunda çeşitli kuruluşlarda Yönetici, Denetçi, Eğitmen ve Danışman olarak çalışmıştır. Bureau Veritas kuruluşunda ISO 9001 KYS sistem denetçisi ve eğitmen olarak 5 yıl çalıştıktan sonra 2007 yılından itibaren kendi şirketinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Yönetim Sistemleri ve Kişisel Gelişim konularında 10 yıldır yaptığı araştırmalarını 25 yıllık iş hayatındaki deneyimleriyle birleştirerek Yönetim Sistemleri ve Kişisel Gelişim eğitimlerini çeşitli kuruluşlarda gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin önde gelen ve en büyük kuruluşlarına kalite sistem ve yönetim eğitimleri vermiştir.

Kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz gerekmektedir. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

[sm_hr]

Konu: Sahip Olmak Ya da “Olmak”

Tarih: 28 Ocak 2020, saat: 20:00

Konuşmacı: A. Handan Armağan

İçerik: Sahip olmak  ve “olmak” kavramları hiç bu kadar birbirinden uzaklaşmamıştı. Sınırsız ve standartlaşan dünyada, tüketimle sağlanan düzenin doğal sonucu değil mi sahip olmak? Sahip olmak ve olmak kavramlarına Erich Fromm’dan, Baudrillard’a, Platon’dan Budist metinlere uzanarak bir yolculuğa var mısınız?

A.Handan Armağan Hakkında:

A. Handan Armağan, Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirmiştir. İşletme Yüksek Lisans derecesini, Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlamıştır. 2013 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde İnsan Çalışmaları alanında Yüksek Lisans programını tamamlamıştır.30 yıla yaklaşan yöneticilik deneyimini, aldığı ilave eğitimlerle destekleyerek, örgütsel psikoloji, yönetim koçluğu alanı ile entegre ederek, Yönetim Danışmanı, Yönetici Koçu, Kurumsal Gelişim Uzmanı olarak hizmet vermektedir. Gestalt ekolünde, uluslararası akreditasyonu olan eğitimler almıştır. Dışavurumcu Sanat Terapi konusunda da çalışmaktadır. The International Coach Federation tarafından “Professional Certified Coach, PCC” derecesi ile Temmuz 2014’de akredite edilmiştir.

Kayıt olmak için en alttaki formu doldurup göndermeniz gerekmektedir. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

       

      Kayıt Formu

Error: Contact form not found.

Menü